- L198: Chybný dotaz, žádný výsledek: sql=select * from souteze s_stav > 0 order by id_souteze Desc

V databázi nejsou zaregistrovány žádné soutěže!

      ARDF CR - neoficiální výsledky vrcholových soutěží v ROB

   14.-16.6.2024, Krouna, 49.7746700N, 16.0302764E
  Počet přihlášených: 141
  čas čtení: 24.06.2024 03:19
Etapa:
    kt 2m so. 15.6.24   závodníků v etapě: 126,  start00:   09:30 hod
  status: Sou= 2, Et= 2, f= 4
 pásmo:  2m  
 limit:  090 min  
  vyhledávané kontroly:  
  1 2 5 M  
 počet startujících: 2,  rel. start kat.: 055:00
Trať:
Na startu:
Start00:
D12
2
055:00
D14
8
002:30
D16
3
062:30
D19
3
060:00
D20
8
002:30
D35
3
065:00
D45
11
000:00
D55
8
037:30
D65
6
002:30
M12
2
020:00
M14
3
042:30
M16
6
000:00
M19
9
035:00
M20
15
002:30
M40
8
040:00
M50
16
000:00
M60
11
022:30
M70
4
000:00
Celk
126
 

Trať:  D12  -  starty  
(  144MHz,   start 00 = 055:00,   limit = 090 min)
Poř. start.
číslo
Jméno Čas
běhu
Kontrol Pořadí
kontrol
Mezičasy
1.4   šulistová, Alena    69:25  3 1,2,M 14:10 - 23:17 - 31:44 - 0:14
2.6   Voráčková, Karolína    73:44  2 1,M 55:59 - 17:34 - 0:11

Trať:  D14  -  starty  
(  144MHz,   start 00 = 002:30,   limit = 090 min)
Poř. start.
číslo
Jméno Čas
běhu
Kontrol Pořadí
kontrol
Mezičasy
1.13   Pešková, Simona    28:34  4 3,1,5,M 8:56 - 6:27 - 9:38 - 3:23 - 0:10
2.10   Fučíková, Ema    29:44  4 3,1,5,M 7:24 - 7:00 - 9:42 - 5:28 - 0:10
3.12   Mlynářová, Lenka    39:47  4 3,1,5,M 6:53 - 6:47 - 22:23 - 3:34 - 0:10
4.8   Exnerová, Petra    42:39  4 3,1,5,M 7:10 - 9:37 - 22:01 - 3:40 - 0:11
5.14   Skrbková, Alžběta    46:30  4 3,1,5,M 8:26 - 15:22 - 16:14 - 6:19 - 0:09
6.7   Barusová, Julia    47:34  4 3,1,5,M 14:58 - 8:03 - 16:43 - 7:37 - 0:13
7.9   Fryšová, Zuzana    60:12  4 3,1,5,M 25:02 - 5:45 - 24:41 - 4:30 - 0:14
8.11   Machačová, Kateřina    60:49  3 3,1,M 17:22 - 10:28 - 32:46 - 0:13

Trať:  D16  -  starty  
(  144MHz,   start 00 = 062:30,   limit = 090 min)
Poř. start.
číslo
Jméno Čas
běhu
Kontrol Pořadí
kontrol
Mezičasy
1.41   Endrštová, Magdaléna    29:32  5 3,1,4,5,M 8:56 - 4:41 - 7:08 - 5:24 - 3:12 - 0:11
2.64   Fryšová, Žaneta    30:33  5 3,1,4,5,M 6:37 - 5:44 - 7:45 - 6:32 - 3:44 - 0:11
3.63   Doubravová, Hana    69:54  5 3,1,4,5,M 9:45 - 15:44 - 27:33 - 8:42 - 7:58 - 0:12

Trať:  D19  -  starty  
(  144MHz,   start 00 = 060:00,   limit = 090 min)
Poř. start.
číslo
Jméno Čas
běhu
Kontrol Pořadí
kontrol
Mezičasy
1.65   Fryšová, Andrea    32:29  5 1,R4,R3,R5,M 9:33 - 6:54 - 8:12 - 4:28 - 3:10 - 0:12
2.107   Polišenská, Kateřina    42:25  5 1,R4,R3,R5,M 6:17 - 7:51 - 19:16 - 5:19 - 3:30 - 0:12
3.30   Hendrichová, Aneta    63:02  5 1,R4,R5,R3,M 10:21 - 7:14 - 5:25 - 27:35 - 12:17 - 0:10

Trať:  D20  -  starty  
(  144MHz,   start 00 = 002:30,   limit = 090 min)
Poř. start.
číslo
Jméno Čas
běhu
Kontrol Pořadí
kontrol
Mezičasy
1.108   Bžatková, Kateřina    39:42  5 R4,R3,R1,2,M 11:02 - 6:40 - 6:34 - 11:02 - 4:11 - 0:13
2.110   Matulová, Lucie    41:19  5 R4,R3,R1,2,M 14:31 - 5:17 - 5:56 - 12:14 - 3:11 - 0:10
3.109   Tollarová, Markéta    48:15  5 2,R4,R3,R1,M 21:25 - 8:12 - 7:21 - 4:20 - 6:47 - 0:10
4.88   Jansová, Martina    50:22  5 R4,2,R3,R1,M 17:32 - 9:07 - 11:27 - 6:00 - 6:04 - 0:12
5.89   Klecová, Johana    54:42  5 2,R4,R3,R1,M 17:55 - 11:59 - 9:30 - 7:25 - 7:37 - 0:16
6.44   Šrůtová, Pavla    57:18  5 R4,R3,R1,2,M 18:07 - 10:58 - 6:13 - 16:14 - 5:32 - 0:14
7.43   Chmelařová, Anna    59:33  5 2,R4,R3,R1,M 17:10 - 10:43 - 9:12 - 12:16 - 9:58 - 0:14
8.85   Bouchalová, Justýna    69:16  5 2,R4,R3,R1,M 15:02 - 11:38 - 18:01 - 12:27 - 11:52 - 0:16

Trať:  D35  -  starty  
(  144MHz,   start 00 = 065:00,   limit = 090 min)
Poř. start.
číslo
Jméno Čas
běhu
Kontrol Pořadí
kontrol
Mezičasy
1.105   Fučíková, Hana    48:08  5 1,R5,2,R3,M 6:24 - 13:49 - 12:17 - 9:00 - 6:24 - 0:14
2.142   Kuriaková, Zuzana    48:02  4 1,R5,R3,M 6:46 - 20:10 - 5:01 - 15:51 - 0:14
3.111   Plíšková, Renata    75:23  2 R3,M 64:31 - 10:37 - 0:15

Trať:  D45  -  starty  
(  144MHz,   start 00 = 000:00,   limit = 090 min)
Poř. start.
číslo
Jméno Čas
běhu
Kontrol Pořadí
kontrol
Mezičasy
1.112   Hažmuková, Pavla    31:27  5 1,4,2,5,M 5:56 - 6:21 - 9:06 - 6:47 - 3:07 - 0:10
2.90   Hořejší, Jana    39:59  5 1,4,2,5,M 7:58 - 7:39 - 8:55 - 9:55 - 5:17 - 0:15
3.114   Tomášková, Barbora    40:37  5 1,4,5,2,M 6:43 - 7:31 - 6:46 - 15:04 - 4:19 - 0:14
4.67   Fryšová, Tereza    41:49  5 1,4,5,2,M 8:31 - 8:34 - 10:27 - 10:10 - 3:57 - 0:10
5.66   Adámková, Blanka    46:35  5 1,4,5,2,M 8:19 - 8:51 - 18:37 - 5:59 - 4:35 - 0:14
6.46   Zusková, Ilona    47:56  5 1,2,5,4,M 10:27 - 10:49 - 9:10 - 9:46 - 7:32 - 0:12
7.115   Unčovská, Martina    64:03  5 1,4,2,5,M 13:23 - 19:28 - 16:22 - 10:56 - 3:41 - 0:13
8.113   Spáčilová, Petra    65:33  5 1,4,5,2,M 9:19 - 11:49 - 21:36 - 14:32 - 8:04 - 0:13
9.99   Novotná, Hedvika    70:48  5 1,2,4,5,M 31:01 - 11:12 - 16:20 - 7:49 - 4:11 - 0:15
10.32   Skrbková, Markéta    81:03  4 1,4,5,M 8:48 - 50:37 - 7:47 - 13:34 - 0:17
PL81   Janoušková, Blanka    90:11  5 1,5,4,2,M 14:54 - 10:47 - 14:39 - 40:43 - 8:55 - 0:13

Trať:  D55  -  starty  
(  144MHz,   start 00 = 037:30,   limit = 090 min)
Poř. start.
číslo
Jméno Čas
běhu
Kontrol Pořadí
kontrol
Mezičasy
1.49   Soukupová, Leona    38:01  5 1,R2,R4,R5,M 9:27 - 9:02 - 8:21 - 6:52 - 4:07 - 0:12
2.50   Šrůtová, Marcela    38:48  5 1,R2,R4,R5,M 9:30 - 6:41 - 8:58 - 8:03 - 5:17 - 0:19
3.48   Skřivanová, Dagmar    43:07  5 1,R2,R4,R5,M 8:43 - 11:02 - 7:55 - 7:35 - 7:30 - 0:22
4.47   Kolská, Monika    43:49  5 1,R2,R4,R5,M 9:25 - 12:10 - 10:28 - 6:56 - 4:32 - 0:18
5.82   Machová, Iveta    44:35  5 1,R2,R4,R5,M 12:53 - 5:41 - 8:47 - 7:16 - 9:45 - 0:13
6.148   Králová, Miriam    48:20  5 1,R2,R4,R5,M 11:19 - 6:42 - 9:45 - 11:44 - 8:28 - 0:22
7.86   Čadová, Renata    67:15  5 R2,R4,R5,1,M 18:48 - 13:10 - 6:54 - 16:15 - 11:54 - 0:14
8.150   Šimečková, Anna    83:30  5 R4,R5,R2,1,M 22:22 - 14:35 - 25:01 - 8:36 - 12:43 - 0:13

Trať:  D65  -  starty  
(  144MHz,   start 00 = 002:30,   limit = 090 min)
Poř. start.
číslo
Jméno Čas
běhu
Kontrol Pořadí
kontrol
Mezičasy
1.51   Poláková, Ludmila    50:15  4 1,2,5,M 18:09 - 11:02 - 10:48 - 9:57 - 0:19
2.68   Pátková, Alenka    56:34  4 1,5,2,M 13:46 - 17:05 - 15:36 - 9:36 - 0:31
3.116   Fekiačová, Mária    61:29  4 1,5,2,M 12:45 - 20:20 - 19:07 - 9:00 - 0:17
4.52   Voráčková, Eliška    62:05  4 1,2,5,M 25:25 - 16:41 - 13:33 - 6:10 - 0:16
5.100   Omová, Jana    63:11  4 1,2,5,M 22:00 - 17:49 - 15:58 - 6:59 - 0:25
6.117   Látalová, Alexandra    74:41  4 1,5,2,M 13:14 - 42:11 - 11:56 - 7:04 - 0:16

Trať:  M12  -  starty  
(  144MHz,   start 00 = 020:00,   limit = 090 min)
Poř. start.
číslo
Jméno Čas
běhu
Kontrol Pořadí
kontrol
Mezičasy
1.22   Hažmuk, Zbyšek    66:09  4 1,4,5,M 11:37 - 11:29 - 34:53 - 8:00 - 0:10
2.21   Plíšek, Tobiáš    89:48  3 1,4,M 31:24 - 13:37 - 44:35 - 0:12

Trať:  M14  -  starty  
(  144MHz,   start 00 = 042:30,   limit = 090 min)
Poř. start.
číslo
Jméno Čas
běhu
Kontrol Pořadí
kontrol
Mezičasy
1.25   Lahučký, Radim    74:06  5 1,3,5,2,M 20:58 - 7:55 - 22:32 - 18:05 - 4:22 - 0:14
2.24   Hamouz, Ondřej    78:25  5 1,3,5,2,M 13:36 - 14:48 - 36:57 - 9:18 - 3:35 - 0:11
3.26   Vu, Tuan_Khoa    71:24  3 1,2,M 17:27 - 30:09 - 23:34 - 0:14

Trať:  M16  -  starty  
(  144MHz,   start 00 = 000:00,   limit = 090 min)
Poř. start.
číslo
Jméno Čas
běhu
Kontrol Pořadí
kontrol
Mezičasy
1.101   Pešek, Jáchym    30:33  5 3,R2,1,5,M 6:21 - 9:39 - 3:38 - 7:43 - 3:03 - 0:09
2.69   Nguyen, Huu_Thang    45:11  5 3,1,R2,5,M 7:11 - 6:12 - 15:09 - 9:42 - 6:48 - 0:09
3.118   Novák, Adam    51:15  5 3,1,R2,5,M 6:42 - 9:35 - 22:08 - 9:23 - 3:17 - 0:10
4.53   Exner, Tomáš    55:37  5 3,1,R2,5,M 9:09 - 18:49 - 15:29 - 9:01 - 2:59 - 0:10
5.91   Hořejší, David    74:44  5 3,1,R2,5,M 17:42 - 15:21 - 23:39 - 13:27 - 4:18 - 0:17
6.54   Pajskr, Štěpán    81:58  5 3,1,5,R2,M 13:57 - 5:25 - 21:32 - 20:45 - 20:09 - 0:10

Trať:  M19  -  starty  
(  144MHz,   start 00 = 035:00,   limit = 090 min)
Poř. start.
číslo
Jméno Čas
běhu
Kontrol Pořadí
kontrol
Mezičasy
1.119   Folwarczny, Martin    38:40  5 3,2,4,R1,M 7:10 - 9:07 - 7:02 - 9:36 - 5:36 - 0:09
2.70   Plevný, Albert    42:36  5 3,4,2,R1,M 8:25 - 8:51 - 11:50 - 8:01 - 5:18 - 0:11
3.121   Tollar, Jan    42:55  5 3,4,2,R1,M 8:02 - 8:51 - 8:23 - 11:27 - 6:01 - 0:11
4.56   Šulc, František    50:19  5 3,4,R1,2,M 13:12 - 9:53 - 14:19 - 9:31 - 3:13 - 0:11
5.55   Endršt, Jáchym    55:39  5 3,2,4,R1,M 6:07 - 11:25 - 7:23 - 23:54 - 6:40 - 0:10
6.34   Skrbek, Eduard    59:08  5 3,2,4,R1,M 11:55 - 17:09 - 7:32 - 16:00 - 6:23 - 0:09
7.33   Neudörfl, Vít    80:23  5 3,2,4,R1,M 14:53 - 15:26 - 15:33 - 25:29 - 8:46 - 0:16
8.120   Knebl, Šimon    81:00  4 4,2,R1,M 49:41 - 11:52 - 12:17 - 7:00 - 0:10
9.75   Nidrle, Lukáš    58:51  3 3,4,M 16:03 - 11:57 - 30:39 - 0:12

Trať:  M20  -  starty  
(  144MHz,   start 00 = 002:30,   limit = 090 min)
Poř. start.
číslo
Jméno Čas
běhu
Kontrol Pořadí
kontrol
Mezičasy
1.124   Kinc, Martin    35:21  6 3,2,5,4,R1,M 5:13 - 7:48 - 4:26 - 5:07 - 7:33 - 5:03 - 0:11
2.143   Kuriak, Jakub    41:45  6 3,4,R1,5,2,M 5:21 - 8:12 - 13:17 - 6:52 - 4:29 - 3:23 - 0:11
3.95   Šimáček, Ondřej    43:22  6 3,2,5,4,R1,M 11:11 - 7:39 - 4:07 - 6:57 - 8:27 - 4:51 - 0:10
4.58   Kolský, Pavel    49:54  6 3,4,2,5,R1,M 6:51 - 10:25 - 15:33 - 5:25 - 5:44 - 5:44 - 0:12
5.59   Peč, Ondřej    50:35  6 3,4,5,R1,2,M 7:34 - 9:50 - 8:32 - 7:53 - 12:47 - 3:48 - 0:11
6.76   David, Tomáš    57:03  6 3,2,5,4,R1,M 7:13 - 8:51 - 5:21 - 16:53 - 12:51 - 5:44 - 0:10
7.35   Skrbek, Michal    62:33  6 3,2,4,5,R1,M 6:48 - 16:38 - 8:53 - 19:00 - 4:53 - 6:11 - 0:10
8.123   Hažmuk, Jáchym    64:29  6 3,4,R1,5,2,M 10:21 - 12:20 - 13:25 - 7:30 - 16:35 - 4:08 - 0:10
9.60   Renda, Michal    72:19  6 3,2,5,4,R1,M 15:45 - 15:20 - 8:55 - 5:48 - 18:41 - 7:39 - 0:11
10.151   Šimeček, Juraj    86:45  6 3,4,5,2,R1,M 11:09 - 19:08 - 15:11 - 9:03 - 25:54 - 6:06 - 0:14
11.93   Klec, Jakub    63:28  5 3,4,5,R1,M 6:50 - 15:11 - 5:40 - 19:51 - 15:37 - 0:19
12.94   Košař, Jan    75:20  4 3,2,5,M 19:54 - 34:41 - 13:18 - 6:59 - 0:28
13.57   Dukát, Šimon    86:21  4 3,4,5,M 6:41 - 14:32 - 27:27 - 37:29 - 0:12
--  138   Černík, Václav   --:--   -- 
--  96   Šimáček, Martin   --:--   -- 

Trať:  M40  -  starty  
(  144MHz,   start 00 = 040:00,   limit = 090 min)
Poř. start.
číslo
Jméno Čas
běhu
Kontrol Pořadí
kontrol
Mezičasy
1.125   Hikl, Tomáš    28:40  5 3,R2,5,R1,M 4:59 - 6:47 - 8:05 - 3:42 - 4:57 - 0:10
2.106   Fučík, Karel    33:13  5 3,R2,5,R1,M 5:16 - 8:21 - 7:43 - 5:53 - 5:48 - 0:12
3.139   Voráček, Michal    38:12  5 3,R2,R1,5,M 8:57 - 4:25 - 14:45 - 6:49 - 3:04 - 0:12
4.102   Gomzyk, Andrej    40:10  5 3,R2,5,R1,M 5:36 - 10:45 - 8:03 - 10:21 - 5:13 - 0:12
5.103   Novotný, Tomáš    54:13  5 3,5,R1,R2,M 14:54 - 9:54 - 4:18 - 15:43 - 9:10 - 0:14
6.71   Fryš, Zdeněk    59:12  5 3,R2,5,R1,M 7:43 - 16:11 - 15:02 - 12:00 - 8:04 - 0:12
7.83   Klíž, Michal    86:04  5 3,5,R2,R1,M 8:16 - 17:12 - 29:54 - 22:09 - 8:16 - 0:17
8.126   Podškubka, Ondřej    83:12  4 R2,5,R1,M 46:12 - 16:05 - 10:51 - 9:51 - 0:13

Trať:  M50  -  starty  
(  144MHz,   start 00 = 000:00,   limit = 090 min)
Poř. start.
číslo
Jméno Čas
běhu
Kontrol Pořadí
kontrol
Mezičasy
1.130   Šindelka, Antonín    42:10  5 3,5,R1,2,M 9:26 - 13:54 - 5:35 - 9:35 - 3:30 - 0:10
2.37   Glasnák, Vladimír    42:39  5 3,5,R1,2,M 6:13 - 13:45 - 10:46 - 8:36 - 3:10 - 0:09
3.87   Bouchala, Jiří    45:20  5 3,2,5,R1,M 7:30 - 13:55 - 11:47 - 5:16 - 6:39 - 0:13
4.132   Žáček, Zbyněk    45:47  5 3,2,5,R1,M 7:06 - 11:31 - 11:59 - 8:23 - 6:38 - 0:10
5.145   Mička, Jiří    46:28  5 3,2,5,R1,M 10:55 - 13:33 - 6:38 - 7:07 - 7:59 - 0:16
6.128   Hrouda, Petr    47:20  5 3,R1,5,2,M 6:16 - 21:44 - 7:28 - 8:32 - 3:09 - 0:11
7.61   Zach, Jaroslav    52:52  5 3,2,5,R1,M 9:23 - 12:15 - 10:57 - 12:06 - 7:56 - 0:15
8.129   Mokrý, Pavel    54:32  5 3,2,5,R1,M 12:22 - 14:26 - 8:22 - 9:51 - 9:18 - 0:13
9.131   Unčovský, Marek    59:56  5 3,5,R1,2,M 9:56 - 16:46 - 12:24 - 14:44 - 5:50 - 0:16
10.146   Zajíc, Karel    63:26  5 3,R1,5,2,M 9:29 - 33:04 - 7:46 - 8:14 - 4:39 - 0:14
11.149   Král, Jozef    64:01  5 3,2,5,R1,M 25:09 - 12:42 - 8:21 - 7:50 - 9:44 - 0:15
12.127   Hažmuk, Ivo    66:03  5 3,2,5,R1,M 15:36 - 16:41 - 7:44 - 14:10 - 11:27 - 0:25
13.38   Halíř, Radim    78:49  5 3,2,5,R1,M 17:27 - 20:46 - 12:43 - 14:51 - 12:42 - 0:20
14.104   Vosmík, Miroslav    85:53  5 3,5,2,R1,M 10:28 - 24:07 - 21:13 - 18:20 - 11:26 - 0:19
15.144   Geryk, Jiří    78:19  3 3,5,M 19:52 - 52:45 - 5:25 - 0:17
16.153   Neudörfl, Leoš    87:07  3 3,5,M 27:25 - 55:14 - 4:11 - 0:17

Trať:  M60  -  starty  
(  144MHz,   start 00 = 022:30,   limit = 090 min)
Poř. start.
číslo
Jméno Čas
běhu
Kontrol Pořadí
kontrol
Mezičasy
1.135   Mareček, Jiří    36:41  5 1,R2,R3,R5,M 6:49 - 7:04 - 12:50 - 5:58 - 3:46 - 0:14
2.62   Hamouz, Tomáš    39:51  5 1,R2,R5,R3,M 8:56 - 4:47 - 13:19 - 4:32 - 8:05 - 0:12
3.134   Látal, Miroslav    43:15  5 1,R2,R3,R5,M 6:45 - 8:12 - 12:59 - 11:13 - 3:52 - 0:14
4.133   Fekiač, Jozef st.    54:08  5 1,R2,R3,R5,M 12:55 - 5:25 - 24:21 - 6:07 - 5:03 - 0:17
5.152   Šimeček, Jozef    57:23  5 1,R2,R5,R3,M 11:29 - 4:01 - 12:00 - 20:58 - 8:41 - 0:14
6.141   Hruška, Jiří    68:33  5 1,R2,R5,R3,M 17:59 - 18:47 - 14:16 - 9:55 - 7:21 - 0:15
7.79   Jelínek, Stanislav    74:05  5 1,R5,R2,R3,M 9:08 - 13:43 - 17:20 - 27:11 - 6:29 - 0:14
8.72   Vlach, Miroslav st.    79:50  5 1,R5,R2,R3,M 13:36 - 19:16 - 21:57 - 13:10 - 11:36 - 0:15
9.78   Baxa, Jaromír st.    73:32  4 1,R2,R5,M 9:55 - 16:19 - 29:34 - 17:24 - 0:20
PL84   Suchý, Jiří    97:32  5 1,R2,R5,R3,M 9:36 - 11:51 - 17:03 - 47:43 - 11:03 - 0:16
PL80   Petr, Josef    94:48  3 R5,R3,M 57:17 - 18:41 - 18:36 - 0:14

Trať:  M70  -  starty  
(  144MHz,   start 00 = 000:00,   limit = 090 min)
Poř. start.
číslo
Jméno Čas
běhu
Kontrol Pořadí
kontrol
Mezičasy
1.40   Blomann, Antonín    56:23  4 1,4,5,M 13:20 - 22:26 - 12:20 - 7:54 - 0:23
2.147   Sukeník, Mojmír    58:40  4 1,5,4,M 7:42 - 12:44 - 30:21 - 7:40 - 0:13
3.73   Jirásek, Jaroslav    77:15  4 4,5,1,M 33:56 - 11:13 - 19:20 - 12:29 - 0:17
4.74   Schejbal, Ladislav    88:51  4 4,5,1,M 39:03 - 11:00 - 19:36 - 18:52 - 0:20
*) Podkladem jsou data získaná:
    - buď programem pro vyhodnocování soutěží ROB která jsou na server přenášena - pokud je zajištěno připojení na internet -
interaktivně přímo z cíle, případně jsou dodatečně nahrána v dávce.
    - nebo z podkladů poskytnutých pořadatelem příslušného závodu - pokud je poskytne.
*1) V každém závodu se staví tratě pro jednotlivé kategorie dle propozic. Podle současných Pravidel ROB je kategorie závodníka
          dána jeho věkem, závodník ale může startovat na trati navržené pro jinou kategorii.

foto Nečík: Čs. výprava na ME Polsko 2013

(adsystem, ver. 230418w)   @ P.Šrůta     - kopírování obrazovek ani dat není povoleno, adresa stránek může být uváděna v odkazech.
Prohližeč: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)