-
    2. IARU World Youth ARDF Championship 2018
    Czech Republic, Doxy 30.6.-4.7.2018
  Competitors: 118
  Readed at: 24.09.2018 00:21
Day:
    2m klasika, 3.7.18   competitors in day: 117,  start00:  10:00 hod
  status: Sou = 1, Et = 4, time =

Categorie: W14        144MHz,   start 00: 000:00,   limit: 150 min
  # Country   Name    Time Fox Ord.
1.   CZE Sobotová, Alžběta   39:31  41,3,2,M
2.   CZE Novotná, Michaela   39:35  41,3,2,M
3.   CZE Klecová, Johana   48:41  41,3,2,M
4.   UKR Prianishnikova, Karyna   50:37  41,3,2,M
5.   CZE Marešová, Lenka   51:23  41,2,3,M
6.   UKR Solonenko, Alina   52:15  41,3,2,M
7.   UKR Petrovska, Yeliena   52:17  41,2,3,M
8.   UKR Lototska, Alina   52:28  41,2,3,M
9.   SVK Cuninková, Katarína   54:40  41,2,3,M
10.   RUS Raevskaia, Victoriia   55:17  42,1,3,M
11.   ROU Voicu, Alexandra   56:14  41,3,2,M
12.   RUS Kapinosova, Ekaterina   58:08  41,2,3,M
13.   DEU Röhring, Karlotta   58:09  41,3,2,M
14.   RUS Ivanova, Evgeniia   58:54  41,2,3,M
15.   ROU Vladut, Evelina   59:16  41,3,2,M
16.   SVK Kurucová, Adriana   62:22  41,3,2,M
17.   UKR Vladimirova, Vira   63:48  41,2,3,M
18.   CZE Gillarová, Laura   68:42  41,2,3,M
19.   SVK Vladárová, Paula   70:43  41,3,2,M
20.   RUS Paramonova, Valeriia   75:34  42,1,3,M
21.   ROU Mischiu, Ana_Maria   78:22  41,2,34,3,M
22.   DEU Pastor, Melanie   81:37  41,2,3,M
23.   RUS Filatova, Iana   81:50  41,2,3,M
24.   HRV Kasap, Lucia   86:33  41,2,3,M
25.   HRV Tomanek, Ines  113:42 41,3,2,M
26.   ROU Sandu, Georgiana   46:47  31,3,M
27.   DEU Harms, Lisa   77:44  31,2,M
Team:   W14
 #  Country Name  Time  Tx 
1.CZE Czech Republic  79:06 8  
  1.Sobotová 39:31 4   
  2.Novotná 39:35 4   
  3.Klecová 48:41 4   
2.UKR Ukraine 102:52 8  
  4.Prianishnikova 50:37 4   
  6.Solonenko 52:15 4   
  7.Petrovska 52:17 4   
3.RUS Russia 113:25 8  
  10.Raevskaia 55:17 4   
  12.Kapinosova 58:08 4   
  14.Ivanova 58:54 4   
4.ROU Romania 115:30 8  
  11.Voicu 56:14 4   
  15.Vladut 59:16 4   
  21.Mischiu 78:22 4   
5.SVK Slovakia 117:02 8  
  9.Cuninková 54:40 4   
  16.Kurucová 62:22 4   
  19.Vladárová 70:43 4   
6.DEU Germany 139:46 8  
  13.Röhring 58:09 4   
  22.Pastor 81:37 4   
  27.Harms 77:44 3   
7.HRV Croatia 200:15 8  
  24.Kasap 86:33 4   
  25.Tomanek113:424   

Categorie: W16        144MHz,   start 00: 020:00,   limit: 150 min
  # Country   Name    Time Fox Ord.
1.   CZE Střítecká, Markéta   46:01  51,2,4,3,M
2.   CZE Liďáková, Petra   46:41  51,3,4,2,M
3.   SVK Lilgová, Sophia_Christine   50:06  51,3,4,2,M
4.   RUS Chamina, Daria   50:47  51,2,4,3,M
5.   RUS Nekrasova, Irina   53:14  51,2,3,4,M
6.   UKR Dryzhova, Anna   55:49  51,3,4,2,M
7.   LTU Sarpilo, Migle   56:35  51,2,3,4,M
8.   ROU Mija, Maria   57:37  51,2,4,3,M
9.   RUS Rozhkova, Ekaterina   58:21  51,4,3,2,M
10.   RUS Oblap, Inga   59:45  53,1,2,4,M
11.   UKR Bondarchuk, Anastasiia   60:22  51,3,2,4,M
12.   MDA Moseeva, Irina   60:27  51,3,4,2,M
13.   SVK Kubalová, Alenka   61:09  51,2,3,4,M
14.   POL Niedźwiecka, Sandra   61:26  51,3,4,2,M
15.   UKR Demchuk, Kateryna   66:13  51,4,3,2,M
16.   UKR Dorda, Sofiia   66:29  51,3,4,2,M
17.   RUS Kharlamova, Anastasiia   66:54  51,3,4,2,M
18.   POL Stankiewicz, Weronika   68:05  51,3,2,4,M
19.   LTU Miceviciute, Austeja   68:41  51,2,3,4,M
20.   SVK Kuriaková, Terézia   69:16  52,1,3,4,M
21.   CZE Bártová, Kristýna   69:25  52,1,3,4,M
22.   CZE Stahlová, Nela   71:51  51,2,4,3,M
23.   UKR Novak, Olha   72:10  51,2,3,4,M
24.   ROU Chivulescu, Anastasia   74:06  52,1,3,4,M
25.   POL Wišniewska, Kamila   75:56  51,3,2,4,M
26.   DEU Pastor, Linda   78:25  51,3,4,2,M
27.   MDA Chireeva, Tatiana   79:18  51,3,2,4,M
28.   CZE Jirásková, Barbora   79:39  51,3,4,2,M
29.   ROU Andronache, Oana   81:04  51,3,2,4,M
30.   MDA Sevcisina, Ecaterina   90:40  51,3,4,2,M
31.   POL Rutkowska, Magdalena   90:49  51,2,3,4,M
32.   HRV Oblak, Hana   93:49  51,3,2,4,M
33.   SVK Dudová, Paula   69:52  31,4,M
34.   HRV Udovicic, Marina   68:03  21,M
Team:   W16
 #  Country Name  Time  Tx 
1.CZE Czech Republic  92:42 10  
  1.Střítecká 46:01 5   
  2.Liďáková 46:41 5   
  21.Bártová 69:25 5   
2.RUS Russia 104:01 10  
  4.Chamina 50:47 5   
  5.Nekrasova 53:14 5   
  9.Rozhkova 58:21 5   
3.SVK Slovakia 111:15 10  
  3.Lilgová 50:06 5   
  13.Kubalová 61:09 5   
  20.Kuriaková 69:16 5   
4.UKR Ukraine 116:11 10  
  6.Dryzhova 55:49 5   
  11.Bondarchuk 60:22 5   
  15.Demchuk 66:13 5   
5.LTU Lithuania 125:16 10  
  7.Sarpilo 56:35 5   
  19.Miceviciute 68:41 5   
6.POL Poland 129:31 10  
  14.Niedźwiecka 61:26 5   
  18.Stankiewicz 68:05 5   
  25.Wišniewska 75:56 5   
7.ROU Romania 131:43 10  
  8.Mija 57:37 5   
  24.Chivulescu 74:06 5   
  29.Andronache 81:04 5   
8.MDA Moldova 139:45 10  
  12.Moseeva 60:27 5   
  27.Chireeva 79:18 5   
  30.Sevcisina 90:40 5   
9.HRV Croatia 161:52 7  
  32.Oblak 93:49 5   
  34.Udovicic 68:03 2   

Categorie: M14        144MHz,   start 00: 000:00,   limit: 150 min
  # Country   Name    Time Fox Ord.
1.   UKR Liakhovych, Volodymyr   39:40  51,2,4,5,M
2.   UKR Dvornikov, Danylo   46:59  51,4,2,5,M
3.   RUS Golybin, Denis   47:59  51,2,4,5,M
4.   CZE Milanovský, Kryštof   53:18  51,2,4,5,M
5.   CZE Unčovský, Jakub   54:18  51,2,4,5,M
6.   CZE Hrouda, Šimon   55:48  51,2,4,5,M
7.   UKR Redka, Yehor   56:35  52,1,4,5,M
8.   SVN Grošelj_Simič, Ruj   58:00  51,2,4,5,M
9.   RUS Karpachev, Efim   60:48  51,2,4,5,M
10.   SVN Trojer, Pavel   62:01  51,2,4,5,M
11.   UKR Petrenko, Kostiantyn   62:08  51,4,2,5,M
12.   RUS Korotkov, Pavel   66:49  51,4,2,5,M
13.   UKR Ilchenko, Tymofii   76:21  51,4,5,2,M
14.   RUS Michalov, Vladislav   77:01  51,2,4,5,M
15.   SVN Bratož, Jani   78:15  51,5,4,2,M
16.   CZE Král, Petr   82:19  51,2,4,5,M
17.   CZE Klec, Jakub   86:55  51,5,4,2,M
18.   RUS Zotov, Ivan  103:13 51,2,4,5,M
Team:   M14
 #  Country Name  Time  Tx 
1.UKR Ukraine  86:39 10  
  1.Liakhovych 39:40 5   
  2.Dvornikov 46:59 5   
  7.Redka 56:35 5   
2.CZE Czech Republic 107:36 10  
  4.Milanovský 53:18 5   
  5.Unčovský 54:18 5   
  6.Hrouda 55:48 5   
3.RUS Russia 108:47 10  
  3.Golybin 47:59 5   
  9.Karpachev 60:48 5   
  12.Korotkov 66:49 5   
4.SVN Slovenia 120:01 10  
  8.Grošelj_Simič 58:00 5   
  10.Trojer 62:01 5   
  15.Bratož 78:15 5   

Categorie: M16        144MHz,   start 00: 000:00,   limit: 150 min
  # Country   Name    Time Fox Ord.
1.   RUS Melnikov, Dmitrii   45:20  61,2,4,3,5,M
2.   UKR Denysenko, Dmytro   46:26  61,2,4,3,5,M
3.   RUS Daniliuk, Aleksei   46:29  61,2,4,3,5,M
4.   UKR Bumar, Oleksii   51:17  61,2,4,3,5,M
5.   CZE Trpák, Jan   54:41  61,3,5,4,2,M
6.   UKR Dremliuha, Maksym   56:41  61,3,2,4,5,M
7.   CZE Dukát, Šimon   59:47  61,2,3,4,5,M
8.   CZE Kolský, Pavel   61:20  61,2,4,3,5,M
9.   DEU Gal, Janek   62:00  61,2,4,3,5,M
10.   SVK Jurčík, Tomáš   62:22  61,2,4,3,5,M
11.   DEU Rullmann, Noah   63:31  61,2,4,3,5,M
12.   SVK Budiský, Matej   64:41  61,2,4,3,5,M
13.   ROU Raducan, Theodor   65:37  61,2,3,5,4,M
14.   POL Sowa, Oskar   65:38  61,2,3,5,4,M
15.   ROU Anghelescu, Claudiu   67:53  61,2,3,4,5,M
16.   SVK Nosál, Michal   68:11  61,2,4,3,5,M
17.   CZE Svatek, Samuel   68:39  61,2,3,5,4,M
18.   SVN Gregorič, Nik   69:28  61,2,3,4,5,M
19.   RUS Danchishen, Daniil   69:56  61,3,2,4,5,M
20.   UKR Ishchuk, Vladyslav   70:23  62,1,3,4,5,M
21.   MDA Ivanov, Nicolai   71:13  61,3,2,4,5,M
22.   RUS Belov, Daniil   71:58  61,3,5,4,2,M
23.   CZE Ráliš, Tomáš   73:27  61,4,3,5,2,M
24.   ROU Mija, Tiberiu   74:01  61,2,3,5,4,M
25.   ROU Motescu, Robert   77:56  61,2,3,4,5,M
26.   MDA Trifan, Ilie   77:58  61,2,3,4,5,M
27.   RUS Fedorov, Aleksei   78:40  61,4,3,5,2,M
28.   POL Pijus, Hubert   79:22  61,2,3,5,4,M
29.   POL Kuzia, Mateusz   86:05  61,3,5,4,2,M
30.   UKR Bezverkhnii, Yevhen   93:30  61,2,3,5,4,M
31.   POL Kubisiak, Witold   94:55  61,3,4,5,2,M
32.   DEU Kretschmer, Jakob   98:28  61,3,4,5,2,M
33.   POL Makowski, Dawid  109:20 61,3,2,4,5,M
34.   HRV Jovic, Marin  114:14 61,4,3,5,2,M
35.   SVK Pravňan, Vratko  121:16 61,3,5,4,2,M
36.   HRV Kos, Andelko  116:07 51,2,4,3,M
37.   HRV Stefancic, Luka  118:15 51,3,4,2,M
38.   HRV Rajh, Filip   73:39  31,3,M
Team:   M16
 #  Country Name  Time  Tx 
1.RUS Russia  91:49 12  
  1.Melnikov 45:20 6   
  3.Daniliuk 46:29 6   
  19.Danchishen 69:56 6   
2.UKR Ukraine  97:43 12  
  2.Denysenko 46:26 6   
  4.Bumar 51:17 6   
  6.Dremliuha 56:41 6   
3.CZE Czech Republic 114:28 12  
  5.Trpák 54:41 6   
  7.Dukát 59:47 6   
  8.Kolský 61:20 6   
4.DEU Germany 125:31 12  
  9.Gal 62:00 6   
  11.Rullmann 63:31 6   
  32.Kretschmer 98:28 6   
5.SVK Slovakia 127:03 12  
  10.Jurčík 62:22 6   
  12.Budiský 64:41 6   
  16.Nosál 68:11 6   
6.ROU Romania 133:30 12  
  13.Raducan 65:37 6   
  15.Anghelescu 67:53 6   
  24.Mija 74:01 6   
7.POL Poland 145:00 12  
  14.Sowa 65:38 6   
  28.Pijus 79:22 6   
  29.Kuzia 86:05 6   
8.MDA Moldova 149:11 12  
  21.Ivanov 71:13 6   
  26.Trifan 77:58 6   
9.HRV Croatia 230:21 11  
  34.Jovic114:146   
  36.Kos116:075   
  37.Stefancic118:155   


neptun ver. 180421wyac @ P.Šrůta - kopírování obrazovek ani dat není povoleno, adresa stránek může být uváděna v odkazech.